İZMİR
ÖDEMİŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimizden "İçindekileri Okuyalım Sağlığımızı Koruyalım" İsimli Tiyatro Oyunu
![Öğrencilerimizden](/meb_iys_dosyalar/2024_05/13112910_gida.jpg)
Birgi Fazlı Alpay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri Şenay GÜRLEK, Zeynep ÇAKI, Ceren PEKGÖZ tarafından e-Twenning çalışması olarak hazırlanan "İçindekileri okuyalım sağlığımızı koruyalım" isimli tiyatro oyunu Ödemiş Belediyesi Kültür Merkezinden ilkokul öğrencileriyle buluştu.
Emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.