İZMİR ÖDEMİŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖDEMİŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE UŞAK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

ÖDEMİŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE UŞAK ÜNİVERSİTESİ  ARASINDA EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ  İMZALANDI.

ÖDEMİŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE UŞAK ÜNİVERSİTESİ  ARASINDA EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ  İMZALANDI.

27-02-2017

 

Protokol imza törenine Uşak Üniversitesi Rektör Vekili  Prof. Dr. Sayın Dalkıran, Ödemiş Kaymakamı Sayın Celil Ateşoğlu, Ödemiş İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Murat İçel ve Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sayın  Murat Başar katıldı.

 

 

27-02-2017

 

Protokolün amacının Ödemiş ilçesinde farklı öğretim kademelerinde görev yapan öğretmenlerin mesleki olarak geliştirilmesi, öğrenci ve velilerde farkındalık oluşturulması için hizmet içi faaliyetler yürütülmesi olduğunu söyleyen Uşak Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Sayın Dalkıran “Üniversitemiz ile Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile eğitimde işbirliği sağlıyoruz. Protokolümüz hayırlı olsun.” dedi.

 

Ödemiş Kaymakamımız Sayın Celil Ateşoğlu ise bölgenin hızla gelişen ve büyüyen üniversitesi Uşak Üniversitesi ile böylesi bir protokolü imzalamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek başta Rektör Vekili Prof. Dr. Sayın Dalkıran olmak üzere tüm Uşak Üniversitesi personeline ve öğrencilerine başarılar diledi.

 

27-02-2017

 

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Saraçoğlu Cad. No10/A Ödemiş/IZMIR - 0232 544 48 88 0232 545 20 98 0232 545 83 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.